Dáme Vám slušnou finanční odměnu za Váš tip na prodej nemovitosti! Až 15.000 Kč! Záleží na charakteru. Volejte nonstop.

Doporučujeme

1+1 dr. Ostrava - Hrabůvka, Dr. Martínka

ostrava/1+1_hrabuvka_drmartinka/1.jpg
Kč 790.000,-- Více »

O nás

Webové stránky nyní prochází rozsáhlou údržbou, omluvte prosím nedostupnost nemovitostí a jiných funkcí. Děkujeme za pochopení.

Naše realitní kancelář je sdružením makléřů, kteří sídlí v Ostravě a působí ve větší části Moravskoslezského kraje, zejména v krajském městě, Frýdku-Místku, Opavě, Havířově, Bílovci a v dalších městech.

Naše spolupráce se naplno začala rozvíjet v roce 2007 a od té doby si naše realitní kancelář vybudovala svou pevnou pozici na trhu v oblasti realit.

Našim hlavním cílem je spokojenost zákazníka a profesionalita. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a jeho požadavky se snažíme uspokojit s maximální pružností. Spolehlivě a rádi Vám poradíme s Vaším bydlením či investicí, vyřídíme za Vás všechny úkony a zajistíme financování Vaší nové nemovitosti. Poskytujeme komplexní právní servis, jsme partnery silných bank v České republice, spolupracujeme s renomovanou advokátní kanceláří Miketa a parneři a mnoha dalšími externími pracovníky. Získali jsme tak pevnou půdu pod nohami, kterou nabízíme i Vám - našim klientům.

Věříme, že budete s našimi službami spokojeni a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Realitní kancelář Ostrava METRO Reality